Співпраця

Адміністрація сайту Dipfo.com.ua запрошує до співпраці всіх, у кого є статті та інші матеріали, які відповідають тематиці нашого сайту.

Якщо Ви представляєте інтереси, близькі нашим відвідувачам, або сайти, будь ласка, напишіть нам листа на адресу info@dipfo.com з позначкою "Партнерська програма". Не забудьте, будь ласка, в листі дати посилання на Ваш сайт, вказати адресу та ім'я персони для контакту.

У нас можливе розміщення платної реклами. Зміст розміщуваної реклами не повинен суперечити чинному законодавству. Пріоритетом користуватимуться теми, які прямо чи опосередковано відповідають тематиці сайту. Детально ознайомитися з тарифами на розміщення пропозицій, реклами на банерах Ви можете написавши на нашу поштову скриньку: info@dipfo.com

Також можливі різні форми співпраці:

  • Обмін контекстними посиланнями з ресурсами схожої тематики.
  • Платне розміщення контекстного посилання на ваш ресурс. Надані умови: одне ваше посилання з усієї унікальної контентної частини сторінки з Вашим анкором.
  • Платне розміщення вашої статті з активним посиланням на ваш ресурс.

Ми завжди відкриті для нових знайомств, співпраці і готові докласти всіх зусиль, щоб працювати з нами Вам було легко і приємно.